Branky: 74. a 89. Alberovský, 44. Černohlávek, 64. Škoda z pen. VOŠ a SOŠ Roudnice n. L.: Rieger – Hubený (74. Jarůšek), Trejbal, Janouš, Pocner – Beránek – Alberovský, Plicka (14. Holcman), Malý (63. Krčmář), Černohlávek (46. Škoda) – Dobiáš.

Ani ve svém třetím utkání nenašli fotbalisté devatenáctky FF VOŠ a SOŠ Roudnice přemožitele. Po vysokých výhrách nad FK Varnsdorf a FK SEKO Louny si tři body připsali také po výjezdu do Mostu, kde porazili výběr FK Baník Most – Souš 4:0.

Vítězství se ale nerodilo tak snadno. A to přitom hosté vstoupili do utkání dobře. Skórovat mohli hned v první minutě, o chvíli později pak stačilo být o něco důraznější před brankou, aby se ujali vedení. Po čtvrthodince roudnický tlak opadl. „Domácí nehráli špatně, snažili se nás nahánět. Sice jsme drželi víc míč, ovšem v té poslední fázi jsme byli zbrklí nebo nepřesní a nedokázali jsme se už dostat do výraznější šance. Pomohla nám až 44. minuta, kdy jsme kopali standardku po faulu na Beránka a Černohlávek to levačkou zakroutil na přední tyč,“ popsal úvodní pětačtyřicítku trenér FF VOŠ a SOŠ Jakub Pekař. Ve druhé části chtěli hosté hru hlavně zrychlit, což se jim podle kouče povedlo. Výsledkem byly tři branky v síti domácích. „Převzali jsme iniciativu a v 64. minutě přidal Škoda, který už měl předtím dvě dobré příležitosti, z penalty po zákroku na Holcmana druhý gól. Od té doby soupeř odpadl a my si vytvářeli další příležitosti. No a dvě jsme dokázali proměnit. Těší mě hodně čtvrtý gól, kdy i za rozhodnutého stavu minutu před koncem Dobiáš s Alberovským nebyli líní, zapresovali a byla z toho branka. Domácí toho mnoho neměli, ale je fakt, že stavu 0:0 nás podržel po pěkné střele z dvacítky Rieger a pak v závěru udržel čisté konto i po nájezdu z boku. Celkově jsme vyhráli zaslouženě a s druhou částí už jsme byli spokojení,“ přiznal Jakub Pekař.