VOŠ a SOŠ Roudnice n. L. – Jablonec B 3:1 (1:0).

Branky: 32. a 60. Dobiáš, 63. Betka – 64. Polák.

VOŠ a SOŠ: Rieger – Hubený, Krčmář, Trejbal, Pocner – Beránek – Škoda (56. Betka), Plicka (70. Malý), Holcman, Alberovský – Dobiáš.

I po šestém kole divize se fotbalisté VOŠ a SOŠ Roudnice U19 stále drží v těsném závěru za prvními Teplicemi. Svoje postavení si upevnili v domácím duelu, když na umělce porazili zaslouženě Jablonec B 3:1. Už ve třetí minutě si do uličky naběhl domácí Plicka, ale v tutovce ho vychytal Yerasov. A recept na překonání jabloneckého gólmana nenašli o chvíli později ani Dobiáš s Alberovským. Po chybné rozehrávce mohlo udeřit na druhé straně, naštěstí pro hostitele ale Čáp překopl poloodkrytou branku. Průnik Alberovského pak skončil na Yerasovi a po rohu hlavičkoval Dobiáš také jen do jabloneckého strážce tyčí. Farmáři se dočkali až po půlhodině hry, kdy dlouhý míč za obranu využil Dobiáš, po jeho přehození to bylo 1:0. A stav už se do poločasu nezměnil, i když domácí si vytvořili dvě velmi nadějné příležitosti. Po změně stran přidali domácí druhý gól v 60. minutě, kdy na polovině hřiště vybojoval míč Plicka, posunul na Alberovského, který z jedničky vyslal do úniku Dobiáše. Ten si v zakončení počínal chladnokrevně – 2:0. Na 3:0 zvyšoval o tři minuty později prostřelením gólmana Betka. Hosté stačili korigovat Polákem, který nadvakrát propálil z malého vápna Riegera – 3:1. V dalším průběhu si domácí tři body pohlídali, hosté zahrozili jen jednou centrem Poláka (břevno), na druhé straně už nenavýšil svůj střelecký účet Dobiáš.“Předvedli jsme velmi dobrý výkon a hlavně v prvním poločase jsme si vytvořili spoustu brankových příležitostí. Bohužel jsme proměnili pouze jednu Dobiášem, který jich měl v zápase hodně. Ale klobouk dolů před jeho výkonem, vystřídali se na něm stopeři a stejně ho neuhlídali. Zahrál opravdu výborně. To ale celý mančaft. Chvíli nám sice trvalo, než jsme se na umělce, na které jsme byli letos poprvé, rozkoukali, ale od takové 15. minuty už jsme hráli dobře. Měli jsme teď po sobě v zápasech B týmy a docela jsme si s tím poradili. Tedy až na ten Sokolov, což mě stále mrzí,“ vzpomněl si na jediného přemožitele jeho svěřenců trenér domácích Jakub Pekař.