Starší dorost U19

Branky: 17. Beránek, 64. Dobiáš.

VOŠ a SOŠ Roudnice: Rieger – Hubený, Trejbal (46. Janouš), Krčmář, Pocner – Betka (59. Škoda), Beránek, Holcman, Malý (64. Plicka), Alberovský (59. Černohlávek) – Dobiáš (84. Tsoka).

Hezky se v těchto dnech dívá trenérům, hráčům i příznivcům fotbalistů VOŠ a SOŠ Roudnice U19 na tabulku divizní skupiny B. Svěřenci Jakuba Pekaře jsou totiž na první příčce, na kterou se vyšvihli po výhře 2:0 v Rakovníku. Tam je ale nečekal snadný zápas, domácí dokázali už v probíhajícím ročníku porazit na vlastním hřišti třeba čtvrtou Duklu Praha.Hosté ale nezaváhali, v 17. minutě si na rohový kop Holcmana naskočil na přední tyči Beránek a hlavou poprvé překonal Hrnčíře. Pojistku pak přidal v 64. minutě po průniku Dobiáš, který levačkou zakončil na vzdálenější tyč.“Byl to složitý zápas. A především proto, že jsme se do něj nemohli pořádně dostat. Byl totiž docela často přerušovaný. Čekali jsme, že domácí budou chtít hrát rychlé míče dopředu a budou hodně důrazní. To se potvrdilo, ale paradoxně na to doplatili zraněním jednoho z hráčů, který si naběhl do Krčmáře. Když jsme přidali druhý gól, tak už to bylo na jednu bránu a vypracovali jsme si i další tutovky. Bohužel jsme je neproměnili, takže naději měl pořád i Rakovník, který tam vytvořil nějaké dva závary po rozích. Kdyby z toho něco bylo, tak to třeba ještě zdramatizoval. Nějak jsme si s tím nakonec poradili, ale musím uznat, že to byl zatím jeden z nejtěžších zápasů.“ zhodnotil utkání roudnický trenér Jakub Pekař.O víkendu fotbalisté VOŠ a SOŠ mistrovský duel s Motorletem Praha B nesehrají. „Chtěli jsme hrát v neděli, popřípadě už v pátek, ale soupeř na to nepřistoupil, takže jsme zápas posunuli až na 17. listopadu,“ vysvětlil změnu termínu kouč VOŠ a SOŠ.