Starší dorost U18

Branky: 10. a 45. Király, 26. a 41. Tsoka, 6. Hadbolec, 11. Vacek, 20. Bálek, 29. Skokan, 65. Hotovec, 68. Šikner, 84. Balaštík – 56. Melichar.

VOŠ a SOŠ Roudnice B: Kubíček – Király, Šikner, Štěpánek, Bálek – Tsoka, Vacek, Skokan, Fric, Hadbolec – Fidler (Cedrych, Dlouhý, Krkoška, Hotovec, Balaštík, Vavrný, Naiman).

V domácím duelu krajského přeboru proti poslednímu celku tabulky z Trmic neměli mít fotbaloví dorostenci VOŠ a SOŠ Roudnice B problémy. A také žádné neměli. Soupeř z Ústecka si odvezl jedenáctibrankový příděl. „I když jsme nastoupili proti poslednímu týmu, tak jsem připravoval kluky na to, že to nemusí nic znamenat. Žádný soupeř se totiž sám neporazí. Proto jsme chtěli do zápasu vstoupit stejně jako do těch předchozích. Tedy hodně běhat, být důrazní, držet se na balonu v kombinaci a dostávat se do šancí,“ prozradil plán trenér domácích Bronislav Kříž. Taktika jeho svěřencům vyšla, už v šesté minutě se trefil Hadrbolec a jen o chvíli později přidali další přesné trefy Király a Vacek. „Příležitostí jsme měli hodně, nějaké jsme ještě neproměnili. Byli jsme jasně lepší. Soupeř vystřelil v první půli snad jen jednou na bránu. Po změně stran jsme maximálně prostřídali a tempo na chvilku upadlo, Trmice jednou skórovaly, ale pak jsme zase zapnuli a v pohodě dovedli zápas do jasného vítězství. Dali jsme 11 branek a klidně jich mohlo být dvakrát tolik. To však tolik nevadí, líbilo se mi hlavně, jak byli kluci hladoví, že se nespokojili třeba s vedením 4:0, ale stále napadali, bojovali, chtěli přidávat další a další branky,“ chválil svěřence Kříž.Roudničtí se drží na druhé příčce a v dalším kole se představí v Proboštově.