Branky: 19. Brodský, 28. Port – 11. Kliment, 17. Skokan, 18. Bálek, 72. Balaštík, 88. Vacek z pen.

VOŠ a SOŠ B: Naimann – Király, Šikner, Štěpánek, Cedrych – Kotrba, Kafka, Skokan, Vacek, Bálek – Kliment (Hotovec, Dlouhý, Balaštík).

Už na pět zápasů natáhli vítěznou sérii v nejvyšší krajské soutěži staršího dorostu fotbalisté VOŠ a SOŠ Roudnice B, když dokázali uspět na hřišti Proboštova. V tabulce tak po zaváhání Strupčic poskočili na první příčku. Na trávníku celku z Teplicka zahájili hosté skvěle a v 18. minutě vedli po brankách Klimenta, Skokana a Bálka už 3:0. Pak dovolili domácím snížit, ale po změně stran si výhru pojistili dalšími trefami Balaštíka a Vacka. „Zahájili jsme skvěle. Hodně jsme běhali, na kluzkém terénu se lépe pohybovali, narostlí domácí si s námi nevěděli rady. Jenže za stavu 3:0 jsme se až příliš uspokojili. Odráželi se od nás balony, hráli jsme zbytečně z první, byli nervózní a dostali jsme tak soupeře, který nebyl špatný, do hry. Proboštov snížil a do konce poločasu nás tlačil. Klidně to mohl otočit. V kabině jsme si to důrazně vyříkali a ve druhé půli už jsme zase hráli tak, jak jsme chtěli a potřebovali. Domácí sice mohli také skórovat, ale penaltu za stavu 2:4 chytil Naimann a pak vytáhl míč po další šanci na tyč, takže nás dost podržel. My jsme toho měli víc, ale proměnili jsme jen dvě z příležitostí. I tak jsme ale samozřejmě spokojeni,“ přiznal roudnický trenér Bronislav Kříž. Jeho svěřenci se před minimálně čtrnáctidenní nařízenou pauzou posunuli na první příčku. „To je sice pěkné, ale uvědomujeme si, že máme o zápas víc než třeba Strupčice. No a pak jsou tam i další celky, které mají méně odehraných utkání. Ale dívá se na to pěkně, to je pravda. Třeba tam budeme dlouho.“