Hlavní trenér týmu kategorie U18 Bronislav Kříž hodnotí uplynulou část podzimní sezóny.

Poučeni z předchozí sezóny 2019/2020, jsme se připravovali na tuto sezónu. Proto vznikl, také samostatný tým U-18, který trénoval pospolu. Díky tomu se vytvořila silná kostra týmu, která nás po celou dobu držela. Bohužel se nám vstup do soutěže nepovedl, jak bychom si představovali, když jsme hned první utkání po dobře rozehraném prvním poločase (3:1 v náš prospěch) prohráli po špatném druhém poločase 5:3 se zatím asi nejsilnějším týmem soutěže Strupčicemi. Tento výsledek nás, ale do další části soutěže posílil a od tohoto okamžiku jsme už výsledkově nezaváhali. Pokračovali jsme dobrými týmovými výkony v Ervěnicích-Jirkově, doma s Bílinou, těžkým zápasem v Lovosicích, přes jasnou výhru 11:1 doma s Trmicemi až po vítězství v Proboštově, které nás posunulo na průběžné první místo tabulky. Avšak utkání v Proboštově nebylo takové, jak bychom si představovali. V tomto utkání jsme odehráli asi nejhorší poločas ze všech, které jsme v této sezóně odehráli. Sice zbytěčných chyb a také, nebýt skvělého výkonu brankáře, téměř ztrátu vedení. Po jasné poločasové komunikaci, jsme však do druhého poločasu vstoupili tak, jak si představujeme, že se budeme prezentovat a zápas jsme nakonec vyhráli 5:2.

Se současným stavem odehraných zápasů jsme spokojeni, jsme na první příčce, avšak druhé Strupčice jsou za námi pouze o bod se zápasem k dobru. Co nás však mrzí, je přerušení soutěže a přerušení naší práce. S tím se však musíme vypořádat a trénovat, jak to jen jde, abychom byli připraveni po otevření soutěže navázat tam, kde jsme skončili a potvrzovat nadále, že patříme mezi favority soutěže na vítězství.