Branky: 51. a 75. Lojek, 2. Király, 17. Kotrba, 45. Melichar, 47. Dětinský, 80. Hadrbolec – 70. Hruška.

VOŠ a SOŠ: Naimann – Barcal, Marejka (58. Kubánek), Király, Balaštík – Melichar (46. Hadrbolec), Kotrba, Bidlo, Jirků (46. Lojek), Kafka (46. Janouš) – Rožec (46. Dětinský).

Domácí vstoupili do třetího mistrovského duelu skvěle, už ve druhé minutě se trefil Király a také v dalším průběhu se hrálo podle jejich not. Ještě do půle přidali další branky Kotrba a Melichar. Farmáři ve druhé půli vedení dále navyšovali, čestného úspěchu se hosté dočkali až za stavu 5:0. Na gól Hrušky pak ale odpověděli ještě Lojek a Hadrbolec. Václav Budka (trenér U17): K utkání není moc co říkat. Byli jsme zkrátka lepší. Je ale fakt, že fotbal byl vzhledem k počasí i soupeři pomalejší, úplně se mi to nelíbilo. Potěšitelné ale je, že jsme mohli hodně prostřídat, šanci dostali kluci, kteří třeba delší dobu nehráli a hru okysličili. Trefili se i borci ze šestnáctky, což je může ještě nakopnout. V žádném případě vítězství ani start do soutěže nepřeceňujeme. Teď máme ve středu Českou Lípu, která prý není špatná, pak jedeme do Mostu, který nám v přípravě nařezal, takže se teprve uvidí, jak na tom jsme.