Branky: 20. z pk., 37. a 55. Alberovský, 15. Malý, 23. Dobiáš, 50. Krčmář z pk. – 82. Šámal.

VOŠ a SOŠ Roudnice: Škárka – Hubený (50. Šikner), Jarůšek, Krčmář (67. Štěpánek), Kafka (46. Betka) – Kliment, Beránek (67. Škoda), Malý (46. Skokan), Trejbal, Alberovský – Dobiáš.

Do dalšího mistrovského duelu vstupovali domácí po třech výhrách v řadě v roli favorita. A na hřišti to také bylo znát. Od začátku soupeře tlačili před jeho pokutové území a v 15. minutě poprvé skórovali, když Machače překonal Malý. O pět minut později byl v pokutovém území podražen Kliment a z penalty zajistil domácím dvougólový náskok Alberovský. Po třetím úspěchu Dobiáše zahrozil Arsenal Hanlem, Škarka ale jeho pokus zlikvidoval. Na druhé straně unikl obraně rychlonohý Alberovský a podél brankáře poslal míč do hostující sítě počtvrté. Po poločasové pauze proměnil penaltu za faul na Hubeného Krčmář (5:0) a pěknou kombinační akci po ose Dobiáš – Šikner – Betka zakončoval do prázdné Alberovský (6:0). Víc branek už ale domácí nepřidali, naopak v závěru jednou inkasovali z kopačky Šámala. Jakub Pekař (trenér VOŠ a SOŠ Roudnice): První poločas byl jednoznačně v naší režii, mohli jsme dát i víc branek. Kluci skvěle napadali soupeře, který se snažil rozehrávat a chtěl být konstruktivní. Ve druhém poločase jsme hodně prostřídali, ale trochu mě mrzí, že už se nám s čerstvými silami nepodařilo hru pozvednout. I když paradoxně ten začátek byl dobrý, z penalty jsme dali pátý gól a po přihrávce Betky přidal šestý Alberovský. Jenže pak se nám to trochu rozpadlo, nedoplňovali jsme presující hráče a vzadu už to také nebylo bezchybné. Myslím, že takových 65 minut splňovala naše hra parametry, poté už jsem tak spokojený nebyl.