Branky: 14. a 74. Dobiáš, 33. Malý, 69. Skokan – 29. Heřman.

VOŠ a SOŠ: Zezula – Hubený, Krčmář, Jarůšek, Trejbal (83. Vacek) – Kliment (58. Betka), Malý (83. Kulhan), Beránek, Hrbáček (58. Skokan), Alberovský (76. Štěpánek) – Dobiáš.

Roli favorita začali domácí naplňovat po čtvrthodince, na centr Klimenta si naskočil Dobiáš a hlavou otevřel skóre – 1:0. Sokolov se dočkal vyrovnání ve 29. minutě, kdy se po kombinaci dostal až do šestnáctky a Heřman uklidil míč k tyči. Nerozhodný stav netrval dlouho, na druhé straně přehodil Podolníka Malý, takže do kabin šli spokojenější roudničtí dorostenci. Náskok navýšil po ideální přihrávce před odkrytou branku Skokan a konečnou podobu výsledku dal čtvrthodiny před koncem svým druhým gólem Dobiáš.“Prvních asi dvacet minut jsme hráli dobře, tlačili jsme na soupeře, měli dobré možnosti. Pak ale přišlo nějaké uspokojení, začalo to být z naší strany moc profesorské a soupeř nás potrestal. Naštěstí nás inkasovaný gól nakopl a zase jsme se nastartovali. Rychle jsme se trefili a v poločase vedli o gól. Druhá půle byla plně v naší režii. Kromě penalty, kterou soupeř nevyužil si nevybavuju, že by měl nějakou další šanci. To my jich měli opravdu hodně, chodili jsme i sami na bránu. A to je věc, která mě zatím mrzí – koncovka. V pěti zápasech jsme si totiž vytvořili spoustu jasných příležitostí, jenže jsme jich také hodně zahodili. Chci věřit tomu, že proti silnějším týmům budeme produktivnější. Pokud ne, tak za to budeme potrestáni,“ dodal trenér aktuálně druhého celku tabulky Jakub Pekař.