Branky: 39. Škarda – 17. Tumpach, 25. Hejduk, 37. Štěpánek.

VOŠ a SOŠ Roudnice B: Kubíček – Poborský, Mošna, Bouška, Bálek – Hejduk, Štěpánek, Jedlička, Malík, Tumpach – Škoda (Cedrych, Horáček, Barcal, Bartoš, Vavrný, Henrich).

Fotbalisté VOŠ a SOŠ Roudnice B na hřišti posledního celku krajského přeboru ze Žatce nezaváhali, vyhráli 3:1, ale sami asi čekali jednoznačnější průběh. Přitom začali slušně, nejprve se parádně trefil Tumpach, po něm dorážel po pěkné akci Hejduk a na 0:3 dával Štěpánek. Domácí ale do poločasu snížili, takže stále cítili šanci. „Před prvním gólem jsme měli dvě šance, dali jsme až tu další. A i za toho nadějného vedení jsme nechávali soupeře hrát, měl urostlé hráče, kteří nám dělali problémy. Silově jsme na ně asi nestačili. Fotbalu tam mnoho nebylo, čekal jsem, že budeme proti poslednímu celku tabulky dominantnější, což se nestalo. Měli jsme v obou poločasech víc míč na kopačkách, ale Žatci jsme toho dovolili na můj vkus moc. Také jsme sice měli dost šancí, jenže nakonec nás musel podržet Kubíček, který byl pro mě dnes rozdílovým hráčem. Hra nebyla ideální, spoustu situací, i těch gólových, jsme měli vyřešit lépe, ale něco nás potěšit mohlo. Třeba Hejduk měl solidní pasáže, nezklamal ani subtilnější Bartoš, nějaké náznaky kvality tam byly. Hra celkově nebyla ideální, ale nakonec si odvážíme tři body ze hřiště soupeře, což není zase tak zlé,“ poznamenal Václav Budka, který roudnické dorostence vedl.