Branky: 25. Malý, 39. Beránek, 72. Dobiáš, 75. Hrbáček – 4. Novotný.

VOŠ a SOŠ Roudnice: Zezula – Hubený, Krčmář, Trejbal, Kafka (75. Kulhan) – Kliment (62. Betka), Beránek, Hrbáček (75. Plicka), Malý (80. Skokan), Alberovský – Dobiáš (80. Vacek).

Utkání v Předoníně začalo velkou šancí starších dorostenců VOŠ a SOŠ Roudnice, ale dvojice Dobiáš – Beránek ji neřešila ideálně, takže se skóre měnilo až o chvíli později na druhé straně, kdy dostal hosty do vedení po brejku Novotný. Ale domácí se snažili rychle srovnat, nejprve pálil Kliment zprava mimo, ale ve 25. už se štěstí přiklonilo na stranu domácích. Malý z levé strany odcentroval a po teči obránce zapadl míč k tyči Škodovy branky – 1:1. Ve 39. si našel za vápnem palebnou pozici Beránek a dělovkou zajistil hostitelům vedení – 2:1. To mohl ještě navýšit v závěru poločasu Dobiáš, ale jeho pokus kryl nadvakrát gólman Pražanů. Ve druhé půli se hrálo podle roudnických not, další branku ale Kliment ani Malý nepřidali, takže se krátce nadechli i hosté. Mezi 60. – 70. minutou byli sice opticky víc na míči, ale do vážnější šance se nedostali, naopak v 72. jim zasadil třetí úder Dobiáš a po něm se pěkně trefil i Hrbáček. Domácí si výhrou 4:1 pojistili místo mezi nejlepší čtyřkou soutěže.Jakub Pekař (trenér VOŠ a SOŠ Roudnice): Inkasovaný gól nás nabudil a ještě do stavu 1:1 jsme si vypracovali další dvě šance. Nakonec ale vyrovnání přinesla šťastná akce, která ani nebyla gólová. Soupeře jsme ale přehrávali, připravovali si šance, hodně jsme napadali a obírali hosty o míč už v zárodku akcí. Museli tak nakopávat míče a my je v pohodě sbírali. Měli jsme utkání pod kontrolou. Hosté sice v závěru také něco měli, ale na zvrat to nebylo. Zápas byl náročný, běhavý a soubojový. Motorlet měl kvalitu, jsme rádi, že máme další tři body.Tomáš Chaloupka (trenér Motorletu B): Bylo docela znát, že soupeř měl starší kluky a navíc nám chybělo devět zraněných hráčů. Na střídání jsme toho mnoho neměli, no a nemohli jsme si pomoct ani sedmnáctkou, kterou čekal zápas. Domácí měli velkou převahu od takové 15. minuty první půlky do 15. minuty druhé. Pak jsme se trochu chytili, ale srazila nás branka na 3:1, před kterou jsme se trochu nadechovali. Místo toho, abychom dali na 2:2, tak jsme po chybě inkasovali a v podstatě totožné to bylo před čtvrtým gólem v naší síti.